top of page

Hudterapeut
Emma Hildesson
Behandlingserbjudande!

Cellox 20 Permanent Hårborttagning
Just nu! När du väljer permanent hårborttagning behandlingsområde "Haka" så får du "Överläpp" på köpet! Boka din behandling och skriv "erbjudande hemsida" i din bokning för att ta del av erbjudandet! Ditt pris: 650kr/behandling (Ordinarie pris 1200kr/behandling). Gäller fram till 1/2-23.
Gäller alla ansiktsbehandlingar!
Vid bokning av valfri hudvårdsbehandling erhåller du som är under 18år hela 20% rabatt!
Skriv "Ungdomsrabatt" i kommentarsfältet för att ta del av erbjudandet!


Dermapen
Vid din första behandling med Dermapen hos mig betalar du ett introduktionspris på 1500kr ( Ordinariepris 2500-3500kr)! Skriv "1500kr" i kommentarsfältet för att ta del av erbjudandet. Gäller endast en gång/person.
PRX-T33
Vid bokning av en kur på 4st behandlingar med PRX-T33 betalar du endast för 3st!(ordinarie pris 1995kr/behandling.) För att ta del av erbjudandet skriv "erbjudande kur" i kommentarsfältet när du bokar.


Exuviance
Nu har du möjlighet att prova Exuviance Retinol Peeling till 800kr!( Ordinarie pris 1200kr/behandling) Erbjudandet gäller fram till 1/1-23. För att ta del av erbjudandet skriv "erbjudande hemsida" i kommentarsfältet när du bokar.
bottom of page